• اطلاعیه ۱: به علت درخواست متقاضیان، طبق تصمیم اخذ شده امکان ثبت نام گروهی برای شرکت کنندگان فراهم شده است. بر این اساس به شرکت کنندگان گروهی بیش از ده نفر در همایش، ۲۰ % تخفیف تعلق می گیرد.
     جهت ثبت نام گروهی و هماهنگی، با دبیرخانه کنگره سلول های بنیادی با شماره 05131997449
     تماس حاصل فرمائید.
   • اطلاعیه 2: جهت رفاه حال شرکت کنندگان محترم، طبق رایزنی های صورت گرفته با مراکز اقامتی مانند هتل جم مشهد با تخفیف ویژه و اسنپ روم برای اسکان ارزان شرکت کنندگان سومین کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی مشهد، اعلام همکاری نموده اند.
    جهت دریافت کد تخفیف و هماهنگی پس از ثبت نام در سایت کنگره، با دبیرخانه به شماره ۰۵۱۳۱۹۹۷۴۴۹ تماس حاصل فرمائید.
   • اطلاعیه 3 : قابل توجه شرکت کنندگان گرامی ، زمان پاسخگویی تلفنی دبیرخانه از 8 الی 16 هر روز ، غیر از روزهای تعطیل ، میباشد لازم به ذکر است ارسال سوالات از طریق ایمیل  کنگره با آدرس  mashhadstemcells@gmail.com نیز ممکن است.
   • اطلاعیه4
    دکتر فائزه شکری، دبیر علمی سومین کنگره بین المللی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی مشهد از تمدید مهلت ارسال خلاصه مقالات به علت درخواست مکرر شرکت کنندگان تا تاریخ ۱۲ اسفند ماه خبر داد.
   • اطلاعیه 5 :ستاد کنگره سلول های بنیادی مشهد ۲۰۲۰ به اطلاع کلیه ی اساتید، پژوهشگران و دانشجویان عزیز می رساند با توجه به رایزنی های صورت گرفته با سردبیر محترم نشریه ی The Journal of Cell and  Molecular Research، از میان خلاصه مقالات ارسالی، ده خلاصه برتر منتخب، در صورت تمایل نویسندگان، به صورت مقاله کامل در شماره ی ویژه ی این نشریه به چاپ خواهد رسید.

    لازم به ذکر است که این نشریه در ISC نمایه می شود و از برترین (سطح A)  مجلات وزارت علوم محسوب می شود. به کلیه ی مقالات چاپ شده در شماره ی ویژه، همانند شماره های معمول نشریه، شناسه ی دیجیتال (DOI) تعلق خواهد گرفت. (آدرس سایت نشریه: https://jcmr.um.ac.ir